Sponsrar NAFFI med priser och produkter.



Studentfiket stödjer NAFFI.

ED Bygg stödjer NAFFI.

Nyheter
Foruminlägg
Events
Kalender



Användarpanel

Aktiviteter

Titel Platser Datum Anmäl
Fitness - OBS! Ändrad tid! 10/20 Tue 30 Jan kl. 18:45 Anmäl
Innebandy 10/48 Mon 29 Jan kl. 20:00 Anmäl
Badminton 5/16 Thu 25 Jan kl. 20:00 Anmäl
Basket 5/20 Wed 24 Jan kl. 21:00 Anmäl
Volleyboll 3/24 Wed 24 Jan kl. 19:30 Anmäl
Fotboll 1/24 Tue 23 Jan kl. 19:30 Anmäl
Fitness 11/20 Tue 23 Jan kl. 18:30 Anmäl
Innebandy 11/48 Mon 22 Jan kl. 20:00 Anmäl
Badminton - INSTÄLLD 0/16 Thu 18 Jan kl. 20:00 Anmäl
Basket 4/20 Wed 17 Jan kl. 21:00 Anmäl
Volleyboll 8/24 Wed 17 Jan kl. 19:30 Anmäl
Fotboll 2/24 Tue 16 Jan kl. 19:30 Anmäl
Fitness 10/20 Tue 16 Jan kl. 18:30 Anmäl
Innebandy 9/48 Mon 15 Jan kl. 20:00 Anmäl
Badminton 0/16 Thu 21 Dec kl. 20:00 Anmäl
Basket - INSTÄLLT 0/20 Wed 20 Dec kl. 21:00 Anmäl
Volleyboll 2/24 Wed 20 Dec kl. 19:30 Anmäl
Löpträning 0/40 Wed 20 Dec kl. 18:30 Anmäl
Fotboll 4/24 Tue 19 Dec kl. 19:30 Anmäl
Fitness 7/20 Tue 19 Dec kl. 18:30 Anmäl